Zorganizujemy dla Was niezapomniane przyjęcie weselne. Jest to najważniejszy dzień w Waszym życiu, rozpoczynający jego nowy etap. Avangarda to nowy kierunek- świeży, oryginalny, unikatowy  - idealne miejsce dla Państwa przyjęcia weselnego. Nasze atuty to między innymi świetna lokalizacja, doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości oraz otwartość na wszelkie Państwa sugestie. Nasz szef kuchni posłuży radą w kwestii doboru menu kulinarnego, zarówno w przypadku kuchni tradycyjnej jak i nowoczesnej. Gwarantujemy- każde danie będzie delicją. Sala bankietowa Restauracji Avangarda jest w stanie pomieścić jednorazowo do 160 gości. Układ stołów dopracowujemy wspólnie z Państwa udziałem. Na specjalne życzenie możemy zorganizować przyjęcie przy okrągłych stołach.

Tort weselny

Specjalnie dla Państwa- nasi najlepsi cukiernicy przygotują tort weselny. Będzie to prawdziwa uczta - również dla oczu. Bazujemy na naturalnych składnikach, eliminując sztuczne dodatki. Po wspólnych ustaleniach obierzemy odpowiedni dla Państwa smak i dekoracje.

Atrakcje dla dzieci

Do dyspozycji naszych najmłodszych gości oddajemy salę do zabaw. Wyposażona jest m.in. w basen z kulkami, gry planszowe, interaktywne zabawki, bloki do rysowania. Zapewni ona moc atrakcji, a co najważniejsze dla opiekunów -jest bezpieczna.

Oprawa muzyczna

Doskonałą muzyka to drugi najważniejszy składnik udanego przyjęcia weselnego -współpracujemy z zespołami muzycznymi oraz DJ’mi. Marzysz o kapeli góralskiej ? Znajdziemy taką, która zapewni przetańczoną noc dla wszystkich gości. Sala ma bardzo dobrą akustykę. Specjalnie dla Państwa udostępniamy scenę muzyczną.

Wystrój

O wystrój sali każdorazowo indywidualnie zadbają doświadczone florystki. Wspólnie z Państwem dobierzemy odpowiedni design sali, aby całość dekoracji stanowiła jednakową symbiozę - począwszy od dekoracji pojazdu kończywszy na dekoracji sali. Postaramy się by ten szczególny dzień, na długo zapadł w pamięci Państwa oraz gości.

Serdecznie Zapraszamy do kontaktu.

 

Firmy godne polecenia :

1. http://wilawianki.com.pl/kontakt/ - kompleksowe dekoracje i florystyka ślubna. Chcesz uczynić przyjęcie przyjemnym dla oka? Skontaktuj się z firmą Wiła Wianki. 

tel. kontaktowy 531 056 045

 

Pliki do pobrania: