Planujesz firmowy event, szkolenie, bankiet lub przyjęcie integracyjne ? Restauracja Avangarda to miejsce dla Państwa firmy. Profesjonalna i pomocna obsługa, indywidualne podejście - wyborne menu. To wszystko czeka na Państwa, przy wyborze naszej restauracji na spotkanie biznesowe. Oprócz sali restauracyjnej posiadamy dwie osobne sale bankietowe, mieszczące 160 osób. Skontaktuj się z nami - zrobimy wszystko aby dostosować się do Państwa potrzeb.

Sala konferencyjna 70m2

W pełni wyposażona, zapewniająca dyskrecję sala konferencyjna, o powierzchni 70 m2. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę konferencyjną, która swobodnie pomieści 60 osób. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt szkoleniowy :

  • rzutniki multimedialne,
  • ekrany,
  • flipcharty,
  • Internet bezprzewodowy.

Razem zaplanujemy zaplecze gastronomiczne uwzględniające przerwy kawowe, bufety z przekąskami, uroczysty bankiet. Zapewniamy Państwu przestronny i ogrodzony parking. Do sali konferencyjnej prowadzi osobne wejście, przez salę bankietową.

Przyjęcia integracyjne

Nic tak nie poprawia efektywności pracy jak zgrany zespół. Zadajesz sobie pytanie czy warto inwestować w integrację swoich pracowników? Takie przyjęcie ma wiele korzyści dla całej firmy. Przede wszystkim pozwala naprawdę się zrelaksowa, uciec od codziennych obowiązków w pracy. Przypomnie, dlaczego obrało się taki kierunek kariery. Motywuje, dostarcza nowych wrażeń i tworzy silniejsze relacje pomiędzy współpracownikami. Jest to forma nagrody, która korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Przygotowaliśmy ofertę, która zapewni intymność Państwa firmie. Może być to przyjęcie kameralne, jak i przyjęcie na miarę wesela z oprawą muzyczną. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Państwu ofertę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie- wspólnie stworzymy przyjęcie odpowiadające standardom Państwa firmy.

Vouchery

Chcesz nagrodzić pracownika miesiąca ? A może cały team zasługuje na nagrodę ? Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy podarunkowe vouchery, które można zrealizować w naszej restauracji. Kwota vouchera ustalana jest indywidualnie.