Dla naszych najmniejszych gości oddajemy salę zabaw, która zadowoli najbardziej wymagające pociechy. Przeniesie ich w magiczny świat zabawy- uważaj, bo Ciebie też porwie :)

Nasza sala do zabaw pozwoli dzieciom przenieść się w bajkowy świat zabawy. Sala jest w pełni wyposażona, m.in :

  • basen z kulkami ;
  • interaktywne zabawki;
  • tablica do rysowania;
  • gry planszowe.   

Wszystkie zabawki posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa. Współpracujemy z animatorami oraz opiekunkami z doświadczeniem, które za naszym pośrednictwem zaopiekują się Państwa dziemi. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu wyjątkowych przyjęć dla dzieci, nie zapominając o ich opiekunach. Zorganizujemy przyjęcie okolicznościowe na roczek, urodziny, dzień dziecka i wiele innych. Dopasujemy manu dla przyjęcia dla najmłodszych gości oraz dla opiekunów. W sąsiedztwie sali dla zabaw znajduje się mała sala bankietowa, która swobodnie pomieści 30 gości.

Na codzień skomponowaliśmy kartę dań dla małych łakomczuszków- znajdą się tam bajkowe wariacje - dania dla superbohaterów i małych księżniczek. Przysmaki są atrakcyjnie podane, co sprawia - że nawet niejadki chętnie je zajadają. W sali restauracyjnej do Państwa dyspozycji oddajemy mini kącik dla dzieci. Na wyposażeniu restauracji posiadamy krzesełka do karmienia dla dzieci oraz przewijak dla niemowląt. Cała restauracja jest przystosowana do wjazdu z wózkiem dziecięcym.